Dom z dostawą na działkę.

Czy wyobrażasz sobie postawienie domu bez stresu, bez ciągłego nadzorowania wykonawców, bez sprawdzania co chwilę jakości I to wszystko w jeden dzień?

domek-letniskowy-modulowy

Zbyt piękne aby było prawdziwe? Otóż nie z domami modułowymi Smart Mod. Wszystkie budynki wykonywane są w całości na hali produkcyjnej i przywożone na działkę na naczepie tira jako gotowe do zamieszkania domki. Domki zamówić można już w pełni wykończone – z łazienką, kuchnią, sprzętem AGD, co pozwala wprowadzić się już następnego dnia po montażu.

montaz-domku-modulowego

Domki zaprojektowane są w oparciu o trzy główne zasady: komfort użytkownika, dobry nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania. Bryła i wnętrze ściśle bazują na zasadzie „less is more”, w myśl której zostały ukryte wszystkie niepotrzebne detale, takie jak rynny, rury spustowe czy nawet markiza wbudowana w przedniej części daszka nad tarasem. Dzięki tym zabiegom, budynek jest bardzo funkcjonalny i zachowuje prosty i nowoczesny design.

nowoczesny-domek-letniskowy

Wnętrze łączy się z otaczającym krajobrazem dzięki dużym przeszkleniom ścian pokoju dziennego, wprowadzając elementy ogrodu/ lasu/ otoczenia do środka, również powiększając optycznie wnętrze domku. Ponadto dzięki zastosowaniu szafek wnękowych i paneli drewnianych na ścianach, wnętrze zostało maksymalnie zagospodarowane, jest komfortowe i bardzo funkcjonalne.

wnetrze-domku-letniskowego-modulowego.jpg

Planowanie wyjazdu wakacyjnego z rodziną zawsze wiąże się z długimi poszukiwaniami odpowiedniego miejsca, które będzie spełniało nasze oczekiwania względem atrakcyjności okolicy, wyposażenia domku oraz ogólnej wygody. Domek letniskowy zazwyczaj trzeba rezerwować tygodnie, a nawet miesiące przed urlopem. Posiadając działkę, zakup domku letniskowego na własność pozbawia tego typu problemów. Dodatkowym atutem jest to, że mając własny domek można pozwolić sobie na spontaniczność i w kilka chwil zorganizować weekendowy wyjazd, bez dodatkowych kosztów.

drewniany-domek-letniskowy-apartament.jpg

Jest to również świetne rozwiązanie dla inwestorów chcących otworzyć ośrodek wczasowy. W krótkim czasie może powstać nowoczesny kompleks turystyczny składający się z modułowych domów kempingowych.

Wybór kolorystyki, materiału elewacyjnego oraz rozmieszczenia ścian i przeszkleń dają szerokie możliwości w kreowaniu niepowtarzalnego wyglądu.

nowoczesna-elewacja-domku-letniskowego

Budynki modułowe Smart Mod są wykonane na konstrukcji drewnianej, są ocieplone i posiadają wysokiej jakości materiały. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, zostały stworzone jako przestronne i kompaktowe domy, możliwe do przewiezienia w całości w inne miejsce.

drewniany-domek-letniskowy-z-plaskim-dachem.jpg

Bazując na polskim prawie budowlanym Apartament 25 i Apartament 35 można postawić bez pozwolenia na budowę – wystarczy tylko zgłoszenie dla modułów o powierzchni do 35m2. Warto jednak odpowiednio wcześniej zorientować się, czy warunkach zabudowy nie widnieje zapis na temat dachu skośnego.

About arch. Przemysław Śliwiński

Architekt, projektant, twórca domów modułowych SmartMod www.smart-mod.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: